Teslimat ve İade

Yasal Haklar:

  1. Bu genel koşullarda yazılı hükümler www.pebin.com.tr’ye özel olup www.pebin.com.tr’nin iade ve iptal koşullarını yansıtmaktadır. Burada yazılı özel koşullar müşterinin 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen haklarınızı etkilemez.
  2. www.pebin.com.tr’de yazılı koşullar ve yasada tanınmış uyulması zorunlu emredici haklar dışında özel bir iade taahhüdü yoktur. Özel ya da ürün bazlı kampanyalarda kampanya koşulları geçerlidir.
  3. İade ve Değişiklik: Aksi belirtilmediği sürece www.pebin.com.tr üzerinden elektronik ortamda satılan, sağlanan ve sunulan ürün ve hizmetlerde 7 gün içerisinde iade ya da beden değişikliği hasar görmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla mümkün olup bunun dışındakilerde (hasarlı, defolu ya da hatalı ürün gelmesi durumunda) yalnızca aynı/doğru ürünle değişim yapılır. Özel siparişlerde ise alınan tüm sorumluluk alıcıya ait olup hiçbir şekilde iade kabul edilemez.
  4. Müşterinin 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanunda yer alan ayıplı ürün/ayıplı hizmetlere ilişkin yasal hakları saklı olup kullanımı yasada belirtilen koşullar tabidir.
  5. www.pebin.com.tr herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin satış koşullarında değişiklik yapma ya da ek koşullar getirme hakkına sahiptir. Bu nedenle her alışveriş öncesinde koşullarının düzenli olarak takibi ve okunması gereklidir. Bu site ve servislerini, yapılabilecek bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım ya da alışveriş yapılması söz konusu değişiklilerin kabul edildiği anlamını taşır.
  6. Bilgi ve İletişim: Satış Koşullarına ilişkin sorularınız için info@pebin.com.tr adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.
Pebble Tekstil Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Adres: Osmanağa Mahallesi Pazaryolu Sokak No:1 A/A KADIKÖY/İSTANBUL
X
Add to cart