Hakkımızda

PEBİN’İN HİKAYESİ…

Rahat, şık ve hem gündüz hem geceye uyarlanabilecek çok amaçlı kullanımıyla dikkat çeken ürünlerden oluşan bir koleksiyona sahip Pebin markasının hikayesi iki iyi dost  ve bolca emekle yola çıktı. 

Hayatın farklı alanlarından pek çok kadının beğenisine hitap edecek nitelikte, ayrıcalıklı bir marka Pebin. Bu markanın yaratıcıları ise hayalleri  kendilerinin zevkle giyeceği parçalardan oluşan giysileri tüm kadınlar için üretmek olan iki  başarılı kadın Berrin Aksoy ve Pelin Çebi.

BİZ KİMİZ?

 “Her şey bir dost sohbetinde başladı, aynı samimiyetle devam ediyor”

Vakko’da çeşitli kademelerde kariyerini geliştiren Berrin Aksoy ve  tekstil sektöründe deneyime sahip Pelin Çebi’nin kendi markalarını yaratma sürecinin hikayesi bu.  Keyifli bir dost sohbetinde geliştirdiğimiz markamızın adını Pebin koyduk. İstedik ki,  bizim her bir parçasını keyifle giyeceğimiz bir koleksiyon tasarlayalım ama öyle bir koleksiyon olsun ki bu,  hepimizin  yoğun günlük yaşamının her alanına uyacak kadar pratiklik de sağlasın bize.  Mesela bir iş toplantısından çıktığımızda ya da veli toplantısından, akşam aniden bir programa katılmamız gerekirse  gönül rahatlığıyla üzerimizdekilerle gideceğimiz  kadar da işlevsel olsun. Çünkü böyle olsa bizim hayatımız çok kolaylaşırdı, bunu diğer kadınlara sunmak da tekstil sektörünün iki profesyoneli olarak bize düşerdi.

Bu düşünceyle kolları sıvadık, çizim defterlerimizi, kalemlerimizi  aldık ve şimdi size sunduğumuz ürünleri yarattık. Şıklığımızdan hiç ödün vermedik sizin gibi, hepimiz gibi. Ne de kaliteden. Ama fiyatların da uygun  olması gerekirdi, öyle yaptık.   Uzun yılların deneyimine sahip olsak da ilk günün heyecanıyla çalışıyoruz. Üretim aşamasında, kalite kontrolünde bizzat bulunacak kadar titiziz. Çünkü sizler için üretiyoruz.

Tekstil sektörünün ilk basamaklarından en tepeye çeşitli görevler üstlendik, deneyimlerimizi zenginleştirdik ve tüm bu birikimden Pebin doğdu.  Pebin artık sizin markanız.

ÜRÜNLERİMİZ:

Muhafazakar tasarımlarımızı planlarken, kalitede cömert,  etiket fiyatında cimri davrandık.  Pebin’de zarif ve kullanışlı çizgilerle kaliteli şıklığı sizin için uygun fiyatla bir araya getirdik

Hayat tarzları çok çeşitlilik gösterse de günümüz kadınlarının günlük rutininden koşuşturma hiç eksik olmuyor.  Bu nedenle sizin için Pebin Koleksiyonunu hazırlarken şıklığın kadınlar için bir ihtiyaç olduğunu listemizin en üstüne koyduk, bu listenin olmazsa olmazlarına rahatlık ve çok amaçlı kullanımı da ekledik  ve sizlerin beğenisine sunduk. İstedik ki, bir kadın sabah gardırobundan o gün giyeceği kıyafeti seçerken gün boyunca rahat hareket etsin, eğer akşam planda olmayan bir son dakika daveti çıkarsa da üzerine değiştirme ihtiyacı duymadan rahatça gitsin.

İş yaşamında, günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek, hem günün modasına uygun hem de klasik, şık parçalardan oluşan ürünlerimiz ipeksi görünümlü kumaşlarıyla ayrıcalık katıyor. Polyester, kolay ütülenebilir kumaş özellikleriyle de kullanımda rahatlık ve pratiklik sağlıyor.

Kumaşından tasarımına ürünlerin tamamı kalitenin özenli işçilikle birleştiği yerli üretim

Tüm Pebin Koleksiyonu bizim tasarladığımız özgün parçalardan oluşmakla kalmıyor,  sizler için en kaliteli kumaşları özenli işçilikle birleştiriyor ve ürün kalite kontrolünü bizzat takip ediyoruz.  Kaliteli şıklığı uygun maliyetle birleştiriyoruz.

Üretiminin tamamını bizi yetiştiren bu toprakların, ülkemizin kaynaklarını kullanarak yapan yüzde yüz yerli bir markayız.   Sadece Türkiye içinde değil, yurtdışında Avrupa, Ortadoğu ve ABD’ye yönelik ihracat çalışmalarını sürdürürken, işbirliği yaptığımız markalar için kendi özgün tasarımlarımızın fason üretimini de gerçekleştiriyoruz.

X
Add to cart